Krásné časy

/ 7 března, 2020/ Nezařazené

Při bilancování změny života lidí, se kterými pracuji delší čas docházím k jednoznačnému závěru, kterým se také ve své terapeutické praxi nijak netajím, že totiž ne tělo, ale naše emoce a myšlenky, a nebo chcete-li, naše Srdce a mysl jsou těmi jedinými „léčiteli“, a to pouze za větší, či menší podpory terapeuta. A vůbec tím nechci roli terapeutů, a také mě samotné zlehčovat. Rozhodně ale sliby zaručeného vyřešení potíží zvenčí, aniž by se zásadně o narovnání jakékoliv disbalance postaral „postižený“ sám, jsou nesmyslné. Nikdy by mě v průběhu 23 let terapií nenapadlo slibovat někomu zdraví a řešení čehokoliv a je pro mě nepochopitelné, co všechno „kolegové slibují, a čemu všemu je člověk ve své pohodlnosti, absenci vlastního zdravého rozumu a neznalosti ochoten uvěřit.

Po týdnu intenzivní terapeutické práce na Moravě mohu zcela jistě napsat, že moje úvahy o průběhu terapií od roku 2020, v tom smyslu, že budou probíhat diametrálně rozdílně než v předchozích letech, se stoprocentně potvrzují. To, co dříve stačilo, ať v alternativních, a nebo i v klasických medicínských postupech, jednoduše stačit nebude, a ni stačit nemůže a práce s fyzickým tělem pomalu, ale jistě ustoupí do pozadí. Vždy tomu tak bylo, ale prostředky, kterými jsme vládli, a většina vládne i nadále, budou stále méně a méně plnit, vlastně vždy jen dočasnou úlevu a odvedení pozornosti od samotné podstaty potíží a disharmonie jednotlivce, následně i celku vůbec. Podpora ze strany terapeutů a lékařů v rovině fyzického těla, orgánových systémů a jednotlivých orgánů bude svojí účinností zasahovat do stále kratších časových úseků, až jednoho dne zcela ztratí svůj smysl tak, že jej nebude možné přehlédnout, ani při velkých snahách strádajících i poskytovatelů úlevy. Jinak řečen, bez aktivní a zásadní účasti klienta se jednoduše na jeho stavu nic nezmění.

Považuji doslova za hřích, co jsou lidé schopni vymyslet pro rádoby kariéru a zisk na straně jedné, a pro pocit, že aktivně řeší své Bytí na straně druhé. Kdyby klienti jen minimálně realizovali zpětnou vazbu a bilancovali slibované s výsledným efektem, zmizelo by z terapeutického světa mnoho lidí bez talentu, darů, upřímného přístupu a svědomí. Kdyby ještě k tomu terapeuti hezky a citlivě vyškrtli ze svých diářů alibisty a souvislosti nechápající, a tím pádem také nic neřešící Bytosti, vznikl by ohromný časoprostor plný lásky, klidu a vzájemného propojení, tedy prostor pro uzdravení všeho a všech.

Terapie dalších časů vyloučí mnohé nesmyslné praktiky a způsoby, a tedy i potencionální terapeuty i pomoc hledící lidi. Podpora léčení v rovině energií, odložení nabytého a přijetí přirozeného plynutí velmi progresivně podpoří “připravené”, tedy všechny, kdo v těchto vodách plují již mnoho let a nestačí se divit, co všechno je tu na Zemi stále ještě možné…

Přeji všem ne-mocným klidnou existenci, všem potřebným smysluplné a radostné léčení a všem zdravým děkuji za jejich „Přitomnost“.

Jana Paseková

Share this Post

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*