Všechno je jinak, ale přesně tak, jak má být

/ 24 srpna, 2021/ Nezařazené

Letošní rok vážně nemá konkurenci s těmi předchozími v intenzitě, kvantitě i kvalitě změn.

A lepší už to nebude!

Graduje devátý rok po tisíce let očekávané transformaci tu na planetě Zemi, jinými slovy 21.12.2012 jsme prošli Mayským proroctvím konce světa, ani jsme nemrkli, a najednou….je to tady!

Jediné, co mě osobně překvapuje je, že někoho vůbec udivuje, co se to tu kolem nás děje? Jak je asi možné si představit něco, jako konec a tedy zákonitě i počátek všeho NOVÉHO?

V tuto chvíli mohu popustit uzdu své fantazie, a Vy přátelé samozřejmě také, ale co si budeme namlouvat? To co dnes dokresluje naše životy a Bytí tu, v naší pozemské realitě, jen těžko předčíme. Celý proces začal velmi, velmi, velmi dávno, připustíme-li lineární čas a chtít tedy zaujímat nesouhlasné stanovisko s nevyhnutelným, je asi tak stejně smysluplné, jako protestovat proti smrti.

A co se po nás všech tedy chce?

Cítím, že jen a pouze realizaci všeho, k čemu dozrála a čeho se dožadovala naše Duše ve své jedinečnosti, připravenosti a odhodlání v prosinci roku 2021 (po staletích zkušeností, výzev, vítězství, proher, odmítání a přijetí). A Vím zcela jistě, že změny plánu již opravdu možné nejsou! A ať už bylo rozhodnutí našeho JÁ jakékoliv, ten úkol přijmout jej beze zbytku je i klíčem ke každé velké i malé otázce, kterých teď jistě máme tisíce a tisíce…až nezbude ani jedna jediná. Potom se všechno zklidní, utichne a bláznivý inkarnační, zdánlivě nekonečný koloběh si pojede své další kolečko. Nic více, a nic méně.

A proč si tu dnes tak medituji nad zdánlivě ztracenou Přítomností? Protože by neškodilo trošku se zamyslet a vytvořit si osobní plán, jak v tom všem ozdravném chaosu uklidit ve svém nitru. Pomalu, systematicky, ale jistě, s jasnou vizí a odvahou přidat kousíček toho svého do zachování rovnováhy našeho nádherného světa!

Přeji Vám odhodlání a lásku na Vaší cestě přátelé i ne-přátelé.

Jana Paseková

Share this Post

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*