Přání

04.11.2013
Denně se setkávám s lidmi, s jejich životními osudy, zkušenostmi, výzvami, výhrami, ztrátami, novými i starými zkouškami, různými možnostmi vlastního růstu i výčtem životních idealizací.
Nevím, zda jste si všimli, ale již teď v tomto bodu je dobré vrátit se k úvodní větě a uvědomit si, že výčet, který jsem uvedla se dal jednoduše nahradit slovy, jako jsou problémy, konflikty, potíže, zrady… přitom český jazyk nabízí mnohem více termínů pro popis našeho každodenního života. Mám na mysli pozitivních termínů, mnohem přesnějších, ale především pozitivnějších.
Protože dnes málo vnímáme sami sebe, proto také neslyšíme, co sami mnohdy vypouštíme z úst, vůbec si neuvědomujeme, že si vším, co vyslovíme, tvoříme vlastní, mnohdy velmi negativní realitu.
Věřím, že se tím, co teď napíši, nedotknu jedné krásné ženy, klientky, snad si mohu dovolit i napsat kamarádky, která mě dnes navedla na toto téma…
Má za sebou manuální lymfodrenáž, absolvovanou na našem relaxačním a ozdravném pobytu, je skvělým příkladem silné vůle a zdravého vnímání stravy v našem životě, a přesto, že se u ní dostavily úžasné a téměř okamžité výsledky, především na poli jejího chronického zdravotního „projevu“ v oblasti střev, došlo u ní v posledních týdnech ke značnému zpomalení všech pozitivních projevů, přestože nic zásadního v denní realitě nezměnila…Vyměnily jsme si pár informací a přece jen jsme přišly za pár minutek k zásadním závěrům.
Vše, co se nám děje na poli fyzického, psychického, emocionálního i duchovního zdraví se děje na základě životního nastavení – programu, chcete-li, jehož tvůrci jsme jen a jen my sami. Vím, že tohoto tématu jsou plné knihy, brožury i přednášky, ale co z toho? Realita mě někdy děsí, bolí mě, jak o sobě lidé smýšlejí, jakými maličkostmi si ubližují a ztěžují si život, aniž by to jen tušili, a přitom stačí tak málo…
Zeptala jsem se té ženy, jak je na to s motivací, protože vím, že ta původní byla ve zlepšení, anebo ještě lépe, vyřešení nesrovnalostí ve vylučovacím systému jejího tělíčka. Řekla mi, resp. napsala, že NECHCE BÝT TLUSTÁ, a že NECHCE MÍT NEMOCNÁ STŘEVA!!! Nic by na těchto přáních nebylo, nebýt vesmírných zákonů, které praví, že pokud vyšlete Vesmíru přání o určitém obsahu, Vesmír samotný nerozeznává termíny CHCI, či NECHCI, tedy obsahově se chytne a následně reaguje na slova BÝT TLUSTÁ a NEMOCNÁ STŘEVA. Rázem nastává rozpor v tom, čeho denně dosahujeme vlastní pílí a snažením, a v tom, co vysíláme v podobě našich nedokonalých, anebo lépe řečeno pokřivených přání do Vesmíru.
A tak dny plynou a my si NEpřejeme, cukrovku, opakující se anginy, NEchceme zlobivé děti, bojíme se nevěry našeho partnera, NEchceme se dopracovat k vysokému tlaku krve, či mozkové mrtvici, atd. …. Dodržujeme kde co, měníme páté přes deváté, snažíme se, co můžeme a ONO TO NEJDE. A tak nám ještě k tomu všemu negativnímu smýšlení ještě přibude sebeobviňování a napadání sebe sama a nespokojenost se sebou samými, a to už přichází na řadu naše nic netušící slinivka břišní, neboť ta je indikátorem naší sebelásky, a už se vezeme… ale to je už jiné téma přátelé.
Co k tomu všemu dodat? Vnímejte prosím sami sebe, poslouchejte prosím sami sebe, naslouchejte prosím sobě samým, buďte na sebe hodní a naučte se přát si tím nejlepším možným způsobem a naučte se svá přání vhodně a správně vyslovit. Vše co si budete přát, se vám splní, tím si buďte jistí. A moje osobní rada na závěr: Nikdy nebuďte ve svých přáních skromní, jen tak se dotknete samotných hvězd.
 
S láskou Vaše J.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*