Božské načasování

08.07.2014

Realita posledních týdnů, nové bytosti, které našly cestu ke zdroji mého poznávání a nádherné události v mém osobním životě, to vše mě vede k úvahám o božském načasování všeho, co v našich životech, tu na Zemi a v celém Vesmíru probíhá.
 
Jen stěží mohu popsat vše, co vnímám – tu dokonalou souhru všech tzv. náhod, setkání a událostí, odehrávajících se v TADY a TEĎ, a zároveň přesně v intenzitě a průběhu pro nás nanejvýš vyhovujícím a příznivém.
 
Postupným, pro mě ne vždy zcela snadným uvolňováním se mého Ega, docházím k téměř neskutečnému objevu a zjištění, že bez něj, tedy bez mého aktivního „řízení“ všeho a všech ve svém životě, dávám prostor sledu událostí a dějů, které bych při sebe větším „chtění“ nikdy tak dokonale nevymyslela, nenaplánovala, nezkombinovala, a už vůbec neuskutečnila.
 
Co mě ale při stále „pasivnějším“ přístupu k realitě ohromuje nejvíce je skutečnost, že mi život poskytuje vše přesně v okamžiku a podobě, kterou nelze popsat nijak jinak, než DOKONALE. Cítím a jsem si i jistá tím, že vše k nám přichází prvotně a JEN pro naše dobro, pro další poznání a zkušenost a především pro naše štěstí. Být šťastnými přitom považuji za jediný úkol, který tu na Zemi máme, ať už si pod stavem štěstí představujeme každý cokoliv jiného. Musím však také uznat, že ne vše, co k nám přichází, vždy takto na nás působí od prvního okamžiku, neboť rozpoznání této pravdy vychází z našeho Srdce, nikoliv z hlavy plné rozumu, argumentů a zaručených informací.
 
Přeji si Vás přátelé tímto mým dnešním psaním jen podpořit v přijímání všech darů, které Vám do životů vstupují, v důvěře v jejich dokonalost, ve víře v jejich správnost a především ve skutečnost, že vše se děje v tom nejlepším okamžiku a nejlepším způsobem, který si zasloužíte, třeba že se Vám to bude zdát nemožné.
 
Přijetím všech těchto darů vyjadřujeme úctu a pokoru k životu, k Vesmíru, k sobě.
 
S láskou Vaše Johanka

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*