My tři, my všichni…

06.09.2015

Dva týdny po dovolené u mě proběhly na venek vážně hekticky, také zajímavě a vnitřně velmi, velmi šťastně. Čas trávený s dětmi uprostřed florentské historie, bezčasového prostoru Assisi i zelenomodrého Jadranu v průběhu měsíce srpna, posloužil nám všem třem ke zvolnění aktivity, zklidnění mysli i napojení se na své nitro – toho všeho tolik cenného pro nastolení harmonie a lásky přímo v Duši každého z nás.

Dcerka si včera vložila na své fb stránce do úvodní fotky okamžik, ve kterém stojí sama s rozpuštěnými vlasy na pláži a celé moře a nekonečný prostor jí leží u nohou. Pravda, kterou si včera, více či méně zhmotnila a zvědomila i ona sama. Syn v těchto dnech potřebuje koncentraci a energii na studium a víru v sebe, že potřebné úkoly zvládne a já vnímám, že obě dvě děti mi poskytují možnost pozorovat jednotlivé aspekty mě samotné a dávají pocítít, že dny napětí a složitostí, kterým dočasně uvěříme, se střídají se dny míru, pohody a poznání, které jsou stejně iluzorní, jen mnohem konstruktivnější a prospěšnější pro naše Bytí tu na Zemi.

Ta proměnlivost a vytržení ze stereotypu všedních dní nás uklidňují a ubírají negativitě v našich životech na důležitosti, protože čím častěji se vědomě dostáváme do pohody, tím snáze vnitřní harmonie dosahujeme a smutku, stresu a napětí se tolik nepoddáváme. V tu chvíli se i hodí občasná vzpomínka, myslím ta krásná, povznášející, radostná, ta, která plní beze zbytku svůj účel a připomene nám, jak krásný je Život.

Mnohé jsem si po dovolené vnesla do života, a ještě mnohem více jsem ze života uvolnila. Moje realita mě o tom dnes a denně ujišťuje na úrovni tělesné, mentální i emocionální a můj zvláštní, vědomý a svým způsobem nový vnitřní klid mi dává prostor vše pozorovat a s vděčností přijímat. Na nás tři čeká celý Vesmír, vím to, a také vím, že Vesmír miluje každého z Vás…

Stačí jen přijmout a sdílet tuto pravdu.

S láskou Vaše Johanka

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*