Sdílení lásky

15.09.2015

Snad proto, že jsem neustále v kontaktu s lidmi, kteří si neuvědomují všechno to úžasné, co mají ve své bezprostřední blízkosti, o jejich „nitru“ nemluvě, vítám každý záblesk Světla, radosti a lásky, který se v průběhu terapií a následně v jejich životech začne více a více zvědomovat také. Možná jsem si ani nevšimla, jak velmi, velmi prožávím a přeji každému klid, pohodu a naplnění, ať už se dostaví v jakékoliv podobě, v jakémkoliv směru. Radost druhého je i mojí radostí, protože její sdílení je opravdovým darem.

Už jste se ale někdy i Vy zamysleli nad tím, jak vnímáte radost a lásku druhých? Jak vnímáte, když je někdo ve Vašem okolí tvůrčí a úspěšný, Vaši známí cestují po Světě, Vaše kamarádka potkala skvělého muže, Váš nadřízený si koupil letadlo…? Uvědomujete si, co se ve Vás odehrává tím, že jste se ještě nerozhodli, zda jste ve svém nitru v Jednotě se všemi, a pak jste šťastní s každým, anebo se stavíte a následně pak zákonitě i cítíte odděleni od toho všeho štěstí kolem?

Nepíši tu záměrně o tragických událostech a dramatech, odehrávajících se kolem nás, tam máme sdílení mnohdy dobře nacvičené, naučené, vciťujeme se co můžeme, do bolesti druhých, jako by jim to snad mělo být k užitku…

Ale co opačné situace? Takové, kdy v přítomnosti, přímo před sebou vidíte zázraky života, umíte se z nich radovat, aniž byste záviděli, intrikovali, vnitřně se sžírali a trpěli, proč ne Já? Umíte přát těm, které ubezpečujete, že je milujete, anebo máte rádi, že si zajedou na víkend s přáteli, že je někdo opečovává a miluje, že jsou vyhledáváni pro svoje schopnosti…? Myslím tím přímo z Duše přát a radovat se, posilovat tak svoji Víru v lásku, štěstí a radosti života, aniž byste přemýšleli, jak se SNADNO do jejich pozice dostat také? Napadlo Vás někdy, že štěstí, které vidíte, nemá nikdo zadarmo, jen tak, a že se ke svému štěstí, ať už má jakoukoliv podobu nedostal náhodou, anebo omylem? Že zatím, co jste Vy nedělali nic, oni na svém vědomém životě pilně pracovali a pracují, a že Vám velký díl toho svého štěstí nabízejí, rozdávají a chtějí jej sdílet společně s Vámi? Bezelstně, zadarmo, automaticky na Vás myslí, i když jim nic nechybí? Uvědoujete si pravé důvody Vašeho postoje a přístupu ke štěstí druhých?

Víte, prožívám neskutečné štěstí v mnoha rovinách svého Bytí, myslím tím v průběhu celého života, o posledních dvou, třech letech nemluvě. Vím, že můj Anděl mě miluje, vím, že já miluji lidi, přírodu, stromy, zvířata, naše, a všechny děti, staré lidi, nejen svoji babičku, komunikaci, hory, pravého muže, všechny, co byli v mém životě a všechny co přijdou… také složité situace a okolnosti, které jsem si do života uchystala… Vím, že růžové barvy mám dost a dost pro zbytek mého Bytí… A také teď prožívám zklamání z nevděčnosti a sobectví, ale z něj jsem se právě teď vypsala…je pryč!

Tak už jen malý dovětek: „Vy, co myslíte jen na svoje štěstí a žijete jen pro sebe to nemáte a nebudete mít snadné, protože netušíte, co je láska. Děkuji za Vás Vesmíru a především děkuji za všechny, kteří ostatním přejí. Vesmír jim to vrátí milionkrát, vím to.”

Ze Srdce Vaše Johanka

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*