Společné malování mandal

06.10.2015

Milí přátelé a příznivci našeho společného malování mandal,

máme za sebou naše první nedělní malování mandal, které mě vzhledem k jeho síle a terapeutickému významu, přimělo k napsání dnešního příspěvku.

Naše skupina se v základní sestavě, která se v průběhu jednotlivých setkání nepatrně mění občasnými, anebo zcela novými účastníky, setkává již více než rok. Máme za sebou krásný cyklus malování mandal podle jednotlivých energetických center tak, jak jsem to cítila, a jak se vždy ukázalo, že probíhalo přesně tak, jak mělo.

Jsem si jistá, že jsme vliv našeho společného malování, sdílení a vnitřních proměn pocítili všichni, ať už více, či méně. Je potřeba počítat s tím, že tato skupinová práce má svůj vývoj, všichni se při ní učíme, poznáváme, prožíváme, hrajeme si, komunikujeme, ale především se stále více a více seznamujeme sami se sebou. Kromě společného sdílení a otevřené komunikace ani nejde o nic jiného, že poznat, pochopit a přijmout sebe sama.

Je nad Slunce jasné, že se jedná o dlouhodobý proces, který se zúročuje a projevuje v životě každého z nás, pokud jsme se tak ovšem svobodně rozhodli ve svém nitru. Nejsem a ani nemohu být, stejně jako každý další terapeut, jistotou, anebo zárukou dokonalého efektu a proměny kterékoliv bytosti, ale pouze, a to není málo, být zprostředkovatelem, jakousi spojkou, ve vztahu JÁ versus JÁ. Výsledkem je jednoduše šťastný člověk, milující sebe a vše, co je obsaženo ve Vesmíru, stejně jako celým Vesmírem milovaný.

Chci Vás požádat o trpělivost v tomto procesu a o schovívavost vůči sobě i ostatním na této úžasné cestě za svojí individualitou a jedinečností, o uvědomění si skutečnosti, že vše je jen a jen na Vás, o nalezení lásky, dobrodružství a odvahy ve všem, co se Vám otevře a ukáže, o radost z každého osobního posunu, vneseného do reálného života, a v neposlední řadě o pochopení těch, kdo svoji vědomou cestu k sobě ještě nežijí.

Ať už nám náš druhý rok společného malování mandal přinese každému cokoliv, věřte, že jsem tu stále pro Vás, a že vše, čím si procházíte a projdete je požehnáním pro Vaši Duši, jako vše ve Vašem životě tu, na Zemi.

S vírou v lásku a dobro ve Vás zůstávám s Vámi.

Vaše Johanka

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*