Ženy

10.07.2016

V posledních týdnech je kolem mě více a více žen, které doslova září. Mám z toho všeho krásného dění kolem mě upřímnou radost. A mám ji z mnoha důvodů, nejvíce však z toho, že jejich stav se doslova obrátil v průběhu několika měsíců, a ze smutných, ustaraných a odevzdaných Bytostí se stala Světla v pravém slova smyslu. Samozřejmě, že to nepřišlo náhodou, omylem, anebo tak nějak samo. Nic se přece neděje samo, viďte? A jsem si jistá, že Vy všechny krásné ŽENY, které mám teď na mysli, víte, že píši právě o Vás.

Na počátku společných terapií je vždy smutno, těžko, složitě, ale téměř vždy je to všechno zcela zbytečné. Pochybnosti o sobě, o partnerovi, obavy o děti, o rodiče, o vlastní, anebo něčí zdraví, zdánlivě bezvýchodná situace, ale především absence jakékoliv komunikace a sdílení. A sdílením teď nemyslím „pokec“ u kávy, nekonečné, stále stejné debaty po telefonu s kamarádkou, či výměny názorů s partnerem, dětmi, anebo třeba s maminkou. V situacích, nazvěme je třeba komplikovaných, je fajn najít nestranného posluchače, sdělit svoje nejniternější obtíže a obavy bez obalu, na rovinu, být ochotná (ochotný) vyslechnout si jiný úhel pohledu, umět se povznést a zasmát sobě samé (samému) a ujasnit si své priority, potřeby a plány. To nelze jinak, než skrze své pocity, emoce, skutečnosti, které třeba odmítáme přijmout, a tím žijeme ve snech a iluzích, aniž bychom spaly (spali). Pravdou ale je, že vlastně nejsme ani bdělí, a tedy náprava a obrat nemá šanci.

Ženy, o kterých se tu dnes zmiňuji, toto všechno zvládly a dokázaly, a někdy šlo vážně jen o nepatrnou změnu v jejich myšlení, o uvědomění si svých přání, snů a tužeb, o přijetí úžasných aspektů vlastního nitra, o odvahu se rozhodnout a projít si změnou. A také o jejich podporu a projevení důvěry.

Tu ostatně potřebujeme všichni do jednoho, dokud si víru v sebe „nezvědomíme“, anebo „nedovybudujeme“ sami.

Chci dnes poděkovat úžasným ženám, z nichž mnohé byly i letos na pobytech v Itálii, podstoupily již jednu, anebo více manuálních lymfodrenáží, anebo nesčetný počet hodin terapií se mnou a následně, a to nejvíce ve svém nitru.

Nevím, zda tušíte Vladěnko, Bětuško, Karinko, Broňko, Marcelko, Janinko, Marti, Sabinko, Baruško, Janko, Kačenko, Martinko, Kajko, Haničko, Evičko a především naše Janičko (dcera), co dáváte svým rodičům, partnerům, dětem, všem kolem Vás a nejvíce sobě. Já to VÍM a VIDÍM a jsem šťastná, přeji Vám to a DĚKUJI.

S láskou, vděčností a obdivem Vaše Johanka

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*