Dračí malování v Třebenicích

10.03.2019

Představa Draka, jako symbolu naší vnitřní Síly, se mi opravdu líbí. A ne, že by ta tom příliš záleželo, ale abstrakce ve smyslu klasické mandaly mi pro naše sobotní téma připadala nesrozumitelná a slabá. Na druhou stranu Drak je Drak a pojem Síly se nabízí už z principu a našeho dávného nastavení.

Mám za to, že jen málokdo si svoji vnitřní Sílu jen sotva dovede představit, a pokud snad přece jen ano, jistě nedohlédne její velikosti. Je nutné v souvislosti s nastavením vnitřní Síly ujasnit, že se nejedná v žádném případě o sílu fyzickou, ale především o aspekty vytrvalosti, odhodlání, věrnosti sobě a především Víry ve vše, co je v souladu se mnou i celkem.

Vnitřní síla každé Bytosti je absolutně jedinečná, originální a specifická a ne vždy to, co právě v nás vnitřní Sílu představuje a následně v každodenním životě prakticky realizuje, vnímáme právě jako onen „motor“, který nás bezpečně provází životem. Rozpoznáním vnitřní Síly v nás se stáváme mocným vládcem nástroje, který nám slouží, anebo nástrojem mocného vládce, který nás může zničit. Volba je ale jako vždy jen na nás přátelé.

Dvanáct žen se se svým vnitřním potenciálem setkalo tváří v tvář a všech dvanáct žen vložilo vědomě svůj energetický potenciál do všech přání, snů, a také blížících se výzev a úkolů přímo, jasně, s odvahou a za vydatné a čisté podpory všech zúčastněných. A věřte, děla se kouzla nesmírné hodnoty a krásy.

S vděčností Jana Johanka

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*