O mně

 

22 let terapeutické praxe, asi 28 000 masáží, bezmála 4 500 hodin celkových manuálních lymfodrenáží a nespočet hodin manuálních lymfodrenáží částečných, masáže reflexní terapií, sezónní masáže lávovými kameny, pět let skupinových terapií při společném malování mandal, terapie s polodrahokamy, sedm let ozdravných a relaxačních pobytů a práce s klienty ve střední Itálii, besedy… To je stručný výčet mé profesní cesty, kterou od počátku, vzhledem ke svému vnitřnímu nastavení, provozuji samostatně, mimo jakýkoliv systém. 

Nikomu neslibuji uzdravení, ani záchranu. Věřím ale v podporu a pomoc v mezích mých možností a schopností a dlouholetých zkušeností. Nabízím osobní a citlivý přístup ke každému člověku, otevřené a přímé jednání, důslednost, trpělivost a v případě vzájemné spolupráce také dobré výsledky. 

Jsem šťastná s lidmi i sama, miluji komunikaci a věřím v její moc, ctím jednoduchost a jasnost, žiji v přítomnosti a vnitřně v Jednotě s Vesmírným řádem. Mojí nejsilnější podporou je moje vlastní Víra. Pocházím z Beskyd, kde žije moje původní rodina, a kde jsem i já žila velkou část svého života. Jsem maminka dvou skvělých, dnes již dospělých dětí, miluji kontakt s lidmi a Bytí v přírodě. Mým druhým domovem je Itálie. Ve všem co dělám, se beze zbytku realizuji. 

Od června 2019 budu moje terapie realizovat v klinice v centru Prahy a nadále také ve střední Itálii. Čeká mě další životní etapa, noví klienti, nové zkušenosti, zbrusu nová spolupráce, nové projekty, nové výzvy, ke kterým Vás s láskou a vděčností zvu. 
Jana Paseková

 


 

 Důležitost dotyků

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1148499747-sama-doma/209562220600064/